FOTOT/ Fitoi lotarinë 44 milionë dollarë dhe iu dëmtua bileta, por…

  Një femër në Britaninë e Madhe deklaroi se kishte fituar lotarinë prej 44 milionë dollarësh por bileta e saj ishte e dëmtuar. 48-v...


 Një femër në Britaninë e Madhe deklaroi se kishte fituar lotarinë prej 44 milionë dollarësh por bileta e saj ishte e dëmtuar.
48-vjeçarja Susanne Hinte shkoi me një biletë shumë të dëmtuar ku dukeshin qartë numrat fitues.
Por pas ekspertizës doli se ishte dëmtuar pjesa ku ishte data dhe bar-kodi i biletës.
Organizatorët ende nuk kanë gjetur fituesin e vërtetë të lotarisë dhe po verifikojnë nëse bileta është shitur në dyqanin ku pretendon 48-vjeçarja.
Por nëse ajo rezulton të mos jetë fituesja do të paditet për falsifikim dhe mashtrim.Related

Lajme te rralla 8244971630187270210

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item