Fotogaleri: Këto janë 24 selfie-t më përveluese të fundjavës

Rebecca Black ka thënë dikur në mënyrë poetike: “Është fundjavë, fundjava të ndez trupin për festë”. Dhe sigurisht ajo që e tha ishte ...


Rebecca Black ka thënë dikur në mënyrë poetike: “Është fundjavë, fundjava të ndez trupin për festë”.
Dhe sigurisht ajo që e tha ishte një grua, një femër!
Por të gjithë ju që nuk keni dalë të festoni këtë fundjave, e keni një mundësi këtu: shikoni këto 24 foto selfie, që Rebecca Black do t’i pëlqejë tërësisht. Ose të paktën ne mendojmë se edhe ajo do t’i pëlqente…

Related

Showbiz 5821624648823060498

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item