Foto: Angela Martini vjen me foto të zjarrta dhe superseksi

Ajo di të pozojë me një sensualitet të pazakontë femëror. Bëhet fjalë për modelen e famshme shqitare, Angela Martini, e cila nuk e ka ...


Ajo di të pozojë me një sensualitet të pazakontë femëror. Bëhet fjalë për modelen e famshme shqitare, Angela Martini, e cila nuk e ka fituar pa meritë vëmendjen e fotografëve më të njohur të botës.
Shkodrania seksi që tashmë është shndërruar në një prej modeleve më popullore në SHBA, nuk rresht së surprizuari me fotot e saj.
Këto foto ku ajo shfaqet gjysmë e zhveshur tregojnë format e saj perfekte.


Related

Showbiz 3678180633917169864

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item