“EURO 2016”, nis faza e dytë e shitjes së biletave

Ka nisur sot faza e dytë e shitjes së biletave për fazën finale të Kampionatit Evropian “Francë 2016”. Gjatë etapës së parë që nisi ...


Ka nisur sot faza e dytë e shitjes së biletave për fazën finale të Kampionatit Evropian “Francë 2016”.
Gjatë etapës së parë që nisi më 14 dhjetor dhe u mbyll dje, u prenotuan biletat për sektorët kushtuar tifozëve të ekipeve përkatëse.
Kurse në fazën që u çel sot dhe do të vijojë deri më 1 shkurt do të shpërndahen biletat për tribunat neutrale në stadium. Kjo do të thotë se çdokush mund të blejë bileta për ndeshjet që dëshiron.

Related

Sport 764095030073944032

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item