Ermira Mehmeti: BDI është parti hienash, është parti që nuk reformohet

“Na detyruan ta votojmë edhe Toni Naunovskin, sepse sigurisht që dikujt ia kanë pasur për borxh… K oha ime në BDI ndoshta asnjëherë nu...


“Na detyruan ta votojmë edhe Toni Naunovskin, sepse sigurisht që dikujt ia kanë pasur për borxh… Koha ime në BDI ndoshta asnjëherë nuk do te vijë, por ama jam shumë e bindur se koha juaj po përfundon!”
Deputetja e BDI-së dhe një ndër personalitetet që ishte aktive në këtë parti që nga fillimet e saja, Ermira Mehmeti, nëpërmjet një postimi në profilin e saj në rrjetin social Facebook, ka njoftuar se është distancuar nga partia e saj, dhe se deri në përfundim të mandatit të saj do të hesht. Ajo akuzon bashkëpartiakët e saj se janë shndërruar në hiena, duke shtuar se BDI tanimë nuk mund të reformohet.
Ja postimi i saj i plotë:

Related

Maqedoni 7453587599469461451

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item