Elvana lë muzikën? I futet biznesit të picave në Tiranë

Këngëtarja Elvana Gjata duket se ka menduar që të investojë fitimet e saj në biznese në Tiranë. A po mendon Elvana të largohet nga ske...


Këngëtarja Elvana Gjata duket se ka menduar që të investojë fitimet e saj në biznese në Tiranë.
A po mendon Elvana të largohet nga skena e muzikës? Ende nuk e dimë, por tashmë Elvana i ka hyrë seriozisht biznesit.
Elvana Gjata e ka marrë përfaqësinë e “Proper Pica” dhe gjithashtu po e hapë një sallon bukurie bashkë me Selmen, Kacin dhe Valdrin Sahitin. Elvana është investitore dhe pronare.

Related

Showbiz 8276290842760778452

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item