“Edi Rama e pagoi me miliona euro shkrimin e sotëm te The Economist”

Nga Sali Berisha Skandal!! Te dashur miq, shkrimi i sotem ne The Economist eshte reklame e paguar me miliona euroa nga i semuri ps...


Nga Sali Berisha
Skandal!!
Te dashur miq, shkrimi i sotem ne The Economist eshte reklame e paguar me miliona euroa nga i semuri psiqik Edi Rama. Revista prestigjioze njofton qe ne krye dhe ne cdo faqe te shkrimit se kjo eshte nje “advertisement feature” dmth reklame me pagese, vertetesia e te ciles kontrollohet jo nga revista por nga paguesi i reklames, pra Piktori deshtak lavderon veten duke paguar per vetlavderimin miliona euro te takspaguesve shqiptare!
Qesharak gjer ne dhimbje! Ju bej thirrje mediave t’u thone te verteten qytetareve!

Related

Shqipëria 2680230124753598632

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item