E la e dashura, shqiptari i shkatërron dy makinat e prindërve

Një shqiptar 34­ vjeçar është arrestuar nga policia italiane pasi akuzohet për shkatërrim prone. Sipas policisë, shqiptari ka dëmtua...


Një shqiptar 34­ vjeçar është arrestuar nga policia italiane pasi akuzohet për shkatërrim prone.
Sipas policisë, shqiptari ka dëmtuar tre automjete me thikë dhe sende të forta, pasi e kishte lënë e dashura. Këtë sqarim ka dhënë vet i ndaluari në Polici, në lidhje me dëmet që ka shkaktuar.
Shqiptari ka thënë se ai ishte zënë me të dashurën dhe kjo e fundit i kishte dhënë fund lidhjes me të. Ai më pas kishte tentuar ta telefononte, por ajo nuk i përgjigjej. Ndaj ai tha se shkoi te banesa ku ajo jetonte dhe dëmtoi dy automjetet e prindërve të saj dhe një automjet të tretë.

Related

Kronika 5532112252053681156

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item