Çmenduri! Avioni tenton të ulet në mes të rrufeve (Video)

Moti i keq ka detyruar që një avion të mos arri dot të ulet në aeroportin e Sydney, për shkak të stuhisë së fuqishme të rrufeve që ka...


Moti i keq ka detyruar që një avion të mos arri dot të ulet në aeroportin e Sydney, për shkak të stuhisë së fuqishme të rrufeve që kanë goditur qytetin australian.
Piloti, pas disa momentesh ankthi, ka rifituar kuotë dhe ka fluturuar sërish mbi aeroport duke u përpjekur të ulet sërish.
Stuhia me shpejtësinë e erës 122 km/orë ka rënë mbi qytet prej të mërkurës duke shkaktuar dëme të mëdha materiale.

Related

Video 53312218127351144

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item