Burri i pafat fshihte paratë nga guaja por ja hanë qeni

Një burrë nga kina mund të titullohet me të vërtetë si i pafat, pasi qjeni i shtëpisë i ka grisur të gjitha paratë që ai fshihte posht...


Një burrë nga kina mund të titullohet me të vërtetë si i pafat, pasi qjeni i shtëpisë i ka grisur të gjitha paratë që ai fshihte poshtë dyshekut.
Kur po flinte me gruan, në shtëpinë e tyre në Livshun të Kinës, qeni është zgjuar dhe me të gjetur paratë, qeni i ka nxjerrë nga dysheku dhe i ka shqyer me dhëmbë.
Pasi e ka pyetur gruaja se ku i ka marrë qeni këto para, ai ka thënë se i fshihte nga ajo.
Nuk dihet pse i ka fshehur ai 3,800 Yuan, të cilat u copëtuan nga qeni.

Related

Lajme te rralla 3007882375696561187

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item