Berisha sulmon ashpër Blendi Fevziun: I kapur nga krimi

Sali Berisha ka reaguar ashpër ndaj emisionit “Opinion” të gazetarit Blendi Fevziu. Sipas Berishës emisioni i ditës së enjte ka qenë...


Sali Berisha ka reaguar ashpër ndaj emisionit “Opinion” të gazetarit Blendi Fevziu.
Sipas Berishës emisioni i ditës së enjte ka qenë i neveritshëm dhe i porositur nga krimi.
Ja çfarë shkruan Sali Berisha:
“Krimi ne “Opinion”, zhvillim dramatik!
Te dashur miq, sonte emisioni “Opinion” u shnderrua ne njerin prej me te neveritshmeve ne historine e mediave.
Nga gjashte pjesemarres, vetem njeri u perpoq te thoshte gjysem te verteta per situaten dramatike te rendit ndersa te tjeret nuk kuptoheshin ne ishin oficere policie apo agjent civil te policise por qe bene gjithcka te lehtesonin dhe avokatonin policine.
Ky eshte nje zhvillim teper i rende, eshte dominim absolutisht i krimit dhe policise se lidhur kembe e koke me krimin mbi mediat.
Ne emision, pa asnje baze, u shpallen te mirefilla mashtrimet e Saje Qorrit!”, shkruan Berisha në Fb.

Related

Shqipëria 1311753459365082739

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item