Barça më e fortë se Bilbao (VIDEO)

Barcelona është treguar skuadër më e fortë se Atlethic Bilbao, pasi e ka mposhtur skuadrën baske me rezultat 2-1. Munir me një gol n...


Barcelona është treguar skuadër më e fortë se Atlethic Bilbao, pasi e ka mposhtur skuadrën baske me rezultat 2-1.
Munir me një gol në minutën e 18-të të takimit dhe Neymar me një tjetër shtatë minuta pas i kanë siguruar katalunasve fitoren.
Për skuadrën baske shënoi Aduriz pak para përfundimit të takimit.

Related

Sport 8568754889975673931

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item