6-vjeçarja: Nicki Minaj është një dështake! (VIDEO)

Farrah Abraham ka incizuar vajzën e saj Sophian 6-vjeçe duke thënë se Nicki Minaj është një dështake. Tensionet në mes Abraham dhe Mi...


Farrah Abraham ka incizuar vajzën e saj Sophian 6-vjeçe duke thënë se Nicki Minaj është një dështake. Tensionet në mes Abraham dhe Minaj kanë filluar kur kjo e fundit kishte shkruar një koment në Twitter duke thënë se ndihet e neveritur nga paedukata e Farrahs ndaj nënës së saj në reality-showin “Teen Mom OG”, transmeton “ORAinfo”.
Abraham duke mos ditur si të “fitojë” këtë fjalosje interneti kishte parë të arsyeshme që të përdorë vajzën e saj për t’i dhënë një mësim reperes nga New Yorku, se nuk bën të përdoren fjalë të pista pasi Minaj kishte shkruar me një gjuhë paska vulgare ndaj 24-vjeçes, Abraham./ORAinfo/

Related

Video 3819261164298617104

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item