5 vite, mijëra komente në Twitter e Insta… më në fund fansja ja arriti qëllimit (FOTO)

Një fanse e çmendur pas një aktori të Disney-t, një i ri i quajtur Jake. T. Austin, e kishte “persekutuar” këtë të fundit me komente n...


Një fanse e çmendur pas një aktori të Disney-t, një i ri i quajtur Jake. T. Austin, e kishte “persekutuar” këtë të fundit me komente nga më të ndryshmet, dhe kur themi persekutim po flasim për një “dush” komentesh dashurie që kanë filluar që në vitin 2011.
Danielle Ceasar, quhet fansja e aktorit Austin, qw pas 5 viteve të lodhshme për gishtat dhe zemrën e saj, më në fund ka nisur të dalë me aktorin, e si përfundim edhe të ketë një romancë me të.


Madje vetë aktori 21 vjeçar, duke postuar një foto të të dyve shkruan se është i marrosur pas saj


Related

Showbiz 1884535360527223967

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item